30 lat doświadczeń

Firma „FIDES” istnieje od roku 1991. W ciągu 30 lat nieprzerwanej działalności zdobyliśmy doświadczenie, pozwalające nam zająć ugruntowaną pozycję solidnego partnera branży hotelarskiej. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji i dystrybucji galanterii hotelowej zarówno dla dużych odbiorców i sieci hotelowych jak również małych obiektów rodzinnych, moteli i pensjonatów. Nasza oferta z biegiem lat rozrosła się do ponad 100 artykułów – co zawdzięczamy sugestiom i życzeniom naszych Klientów. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie nowości i staramy się je wdrożyć do produkcji, tak aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

Wszystkie interesujące Państwa wyroby, są w naszej stałej ofercie od lat, co daje gwarancję wysokiej jakości i ciągłości dostaw. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje wprowadzania nowych wyrobów służących podniesieniu standardu usług świadczonych przez naszych Klientów.

Oferujemy również luksusowe serie kosmetyków najwyższej jakości – francuskie i włoskie cenione w hotelach na całym świecie.

Dbamy o jakość

Nasze wyroby cieszą się dużą popularnością na rynku hotelarskim ze względu na wysoką jakość przy umiarkowanych i stabilnych cenach. Wielokrotnie zdobywaliśmy z tego tytułu nagrody i wyróżnienia na wystawach i targach hotelarskich, takie jak I nagrodę za „Nowatorskie walory i przydatność w wyposażeniu hotelowo-gastronomicznym”, oraz „Certyfikat Wielkiej przydatności produktów dla przemysłu hotelarskiego”.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy chętnie doradzą. Tel. +48 22 864 70 77